Milyonluk Kuş Filminin Fragmanı Yayınlandı

Başrollerini Ufuk Özkan ve Gökçe Özyol’un paylaştığı Milyonluk Kuş komedi filminin fragmanı yayınlandı. 17 Ağustos’ta vizyona girmeye hazırlanan, yapımcılığını Artlemma’nın üstlendiği filmin yönetmenliğini Hayal Aslanzade, senaristliğini ise Tevekkül Mehreliyev üstleniyor.

Macera dolu filmin Bakü’de süren çekimleri 4 haftada tamamlanırken, oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan ve Gökçe Özyol’un yanısıra, Dilara Aliyeva, Mehtap Bayri ve Müşfiq Şahveriyev yer almaktadır. Filmin müziklerini, daha önce Ziynet Sali, Sinan Akçıl gibi isimlere beste veren, başarılı besteci Resan Mehreliyev üstlenmektedir. Filmin şarkıları ise Behzat Gerçekler yönetiminde ENBE Orkestrası seslendirdi.

Filmin konusu: Lüks otellerden bir tanesinde şoför olarak çalışmakta olan Hakkı, terfi alma niyeti ile yurt dışından özel bir davetle gelecek olan mimarı karşılamak için havaalanına gider. Ancak mimar yerine yanlışlıkla polis tarafından aranmakta olan bir kuş hırsızını arabasına alır. Hırsız dört ayak üzerine düşmüştür çünkü restorasyonu tamamlanmak üzere olan tarihi bir heykel kendisine emanet edilecektir. Büyük komedi hikâyesi de bu şekilde başlar.

Yoruma kapalı.