Krek Tiyatro, ‘Dünyada Karşılaşmış Gibi’ ile geri dönüyor

Krek, yeni oyunu “Dünyada Karşılaşmış Gibi” ile sahnelere geri dönmeye hazırlanıyor. Özgün metni, etkileyici oyuncu kadrosu ve kalıpları yıkan sahne tasarımı ile sezonun en iddialı yapımı olmaya aday yapımı seyircisi ile Kasım ayında Volkswagen Arena’da buluşacak.

1999 yılında Berkun Oya ve Ali Atay tarafından İstanbul’da kurulan Krek Tiyatro Topluluğu, yeni oyunu “Dünyada Karşılaşmış Gibi” ile sahnelere geri dönmeye hazırlanıyor. Kuruluşundan bu yana Berkun Oya’nın yazdığı ve yönettiği oyunları sahnelemekte olan topluluk yine Berkun Oya’nın kaleminden çıkan bir oyun ile karşımızda. En son 2013 yılında “Iska” oyunu ile seyircisi ile buluşan Krek, 5 yıl aranın ardından Kasım ayında “Dünyada Karşılaşmış Gibi” ile kapılarını ilk kez bir tiyatro oyunu için açacak olan Volkswagen Arena’da perde diyecek.

Oyuncu kadrosunu Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Fatih Artman, Okan Yalabık, Öner Erkan, Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen’in oluşturduğu “Dünyada Karşılaşmış Gibi”nin yeni sezonun en iddialı yapımlarından olacağı kesin. Biz de herkes gibi heyecan ile bekliyoruz.

Oyunun künyesi:

Yazan, Yöneten: Berkun Oya
Yapımcı: Nisan Ceren Göknel

Oyuncular
(alfabetik sırayla)
Alican Yücesoy
Defne Kayalar
Fatih Artman
Okan Yalabık
Öner Erkan
Serkan Keskin
Settar Tanrıöğen

Sahne Tasarım: Berkun Oya
Işık: Cem Yılmazer
Dekor Uygulama: Muhtar Pattabanoğlu
Prodüksiyon Sorumlusu: Evrim Zeybek
Proje Asistanı: İrem Avcı
Teknik Sorumlu: Emrah Altıntoprak
Ses Tasarım ve Uygulama: Hakan Atmaca

Yoruma kapalı.