Burak Kut, Tayfun ve Dj Hakan Küfündür İle 90’lar Festivali

90’ların en başarılı pop şarkıcıları Burak Kut ve Tayfun ile “90’lar Festivali”, Dj Hakan Küfündür’ün de yer aldığı kadrosu ile Kadıköy Dorock XL sahnesinde!

90’lı yılların en eğlenceli müzisyenlerinden Burak Kut ve Tayfun gibi isimlerin sahne alacağı festivalde DJ Hakan Küfündür de 90’ların unutulmaz hitleriyle dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Burak Kut 

Bebeğim, Benimle Oynama, Heyecanlıyım, Sevgi Hırsızı, Yaşandı Bitti Saygısızca ve diğer hit olmuş tüm şarkılarıyla 90’ların ‘Bebeto’ lakaplı şarkıcısı Burak Kut, geceye damgasını vuracak!

Tayfun Duygulu

90’ların en renkli simalarından biri olan Tayfun, elinde saksafonuyla sahnede olacak ve bu çok özel 90’lar partisinde “Hadi Yine İyisin”, “Seninle Ölürüm” ile söz ve müziği kendisine ait olan Kerim Tekin’in seslendirdiği “Kar Beyaz” gibi dillere pelesenk olmuş efsanevi şarkıları canlı olarak seslendirecek!

Dj Hakan Küfündür 

Cici Kız şarkısına Çelik’le birlikte yaptıkları düzenleme sonrası, bu yılda Cem Karaca’nın Resimdeki Gözyaşları şarkısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran DJ Hakan Küfündür, şarkıcı ve gruplarla birlikte sahnede olacak. Tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti sizleri bekliyor.

Peki bu yazı hakkında sizin görüşleriniz ve yorumunuz nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.