Bu Festival Senin!

21 yaş altı gençlerin büyük bir heyecanla beklediği, bu yıl ikincisi düzenlenen Benim Festivalim’de Aleyna Tilki, Edis, Ekin Beril, Teoman ve Yok Öyle Kararlı Şeyler ile eğlence 20 Ekim Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta doruğa ulaşacak…

Geçtiğimiz yıl Büyük Ev Ablukada, Duman, Flört, Son Feci Bisiklet gibi sevilen isimlerin katılımı ile gerçekleşen ve gençlerin vazgeçilmez festivalleri arasına giren “Benim Festivalim”, eğitici, öğretici ve eğlenceli atölye programları, yerli sahnenin sevilen sanatçı ve gruplarından oluşan geniş line-up’ı, ilham verici söyleşileri ve sosyal sorumluluk projeleri, teknoloji ve spor alanları ile bu yıl yine gençlere unutulmaz deneyimler yaşatacak.

Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek’le kırılması zor rekorlara imza atarak dünya izlenme listelerine adını yazdıran Aleyna Tilki ve Türk rock müziğinin en başarılı şarkıcı – söz yazarlarından Teoman, Çok Çok, Dudak gibi parçalarının yanısıra muhteşem sahne şovuyla milyonların kalbinde taht kuran Edis ve ‘Benim Festivalim’de hafızlardan silinmeyecek performanslara imza atacaklar.

Festival sahnesinin açılışını internet üzerinden paylaştığı kısa ve etkili cover’larıyla dinlemeye doyamadığımız Ekin Beril ve alternatif rock müziğin mütevazi grubu Yok Öyle Kararlı Şeyler yapacak.

Gün boyu sürecek eğlenceli etkinlikler arasında color-up aktivitesi, geri dönüşüm çanta yapım atölyesi, VR deneyim alanı, sürpriz isimlerle söyleşiler yer alacak. URU organizasyonu ile KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek gençlik festivalin avantajlı dönem biletleri Biletix’te!

Yoruma kapalı.