Breaking Bad yıldızlarından 10. yıl kutlaması

Dünya dizi tarihinin en efsane işlerinden biri olan “Breaking Bad” ile tanışalı tam on yıl oldu. İlk yayınlanma tarihi Ocak 2008 olan “Breaking Bad”; izlemek için bir dizi arayışında olanlara tavsiye ve öneriler arasında her zaman ilk sıralardaki yerini koruyor. Bu yüzden de başlamasının üzerinden on yıl geçtiğine inanamıyorsunuz. Oyuncu kadrosu, karakterlerin derinliği, senaryosu, müzikleri ve daha pek çok şey var bu diziyi unutulmaz kılan. Walter White, Jesse Pinkman ve geri kalan tüm ekip 10. yılı devirmenin şerefine bir araya geldi.

 

Çoktan final yapmış olan dizinin 10. yıl kutlamalarıyla birlikte, hayranlarının tüm sezonları 2. ya da 3. kez tekrar izlemeleri kuvvetle muhtemel gözüküyor. “Yine, yeni, yeniden!” gibi imza kampanyaları düzenleyemiyoruz belki ama bir dönem adeta yan komşumuz olan bu ekibi tekrar bir arada görmek çok güzel. Özledik be Jesse!

Bu arada bilmeyenler için ufak bir dipnot: Dünyanın ilk “Breaking Bad” temalı kafesi Walter’s Coffee Roastery Moda Caferağa Mahallesi’nde.

Yoruma kapalı.